Духовною красою мир збережемо

Духовна краса людини — це та основа, що дає їй надію, сподівання, майбуття, перспективу. Під цим девізом у Яблунові в Народному домі пройшла концертна програма, присвячена єднанню двох поколінь — «Духовною красою мир збережемо».  Основними героями свята були люди з особливими потребами.

До свята також долучилися й вихованці Яблунівського ЦДТ — гурток вокального співу під керівництвом Євгенії Степанівни Ткачук, яка була ведучою заходу, гурток «Культура мови і спілкування», керівник — Наталія Петрівна Ганущак, керівник хореографічного гуртка Мар’яна Михайлівна Довірак, яка особисто виконала хореографічну композицію «Танець з Богом», і дитячий церковний хор під керівництвом сестри Міріам.

Хочеться також відзначити незрівнянних ведучих Ангеліну Палійчук та Іванну Данилюк, які допомагали досвідченій Євгенії Степанівні, юних декламаторів Діану Микитюк, Марійку Ласійчук, Роксолану Адамович та Яну Бордулан, вокалістів Надію Петрук і Роксолану Янків. Слова подяки і привітань лунали для людей з особливими потребами, які їх неодмінно заслуговують.

Серед них — багато учасників спортивних змагань, які мають високі нагороди.

Не обійшлося і без спонсорів, які своїми подарунками створили атмосферу доброзичливості, радості та вдячності. Хочеться подякувати і організаторам свята Ользі Дмитрівні Солинській, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (нач. Михайло Мельничук) і всім тим, хто своєю добротою й милосердям робить світ добрішим.

Христина Строжук,
учасниця гуртка Яблунівського ЦДТ.

«Гуцульський край», №46, 14.11.2014 року

Коментарі закриті.